Değerli Sanatsever Dostlar,

Yepyeni bir yılı karşılamamıza kısa bir zaman kaldı. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılının hepimiz için çok iyi geçmesini diliyorum.

Bu arada yeni yıl hazırlıkları da yavaş yavaş başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda sizlerden aldığım olumlu geribildirimler sayesinde bu yıl da HAVA, KARA ve SUALTI fotoğraflarımdan oluşan özel bir seçkiyi yılbaşına özel fiyatlarla hazırladım. Hatta yine sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda bu yıl çalışmalarıma erken başladım.

İster kişisel ister kurumsal hediyeleriniz için olsun farklı ve kalıcı bir hediye vermek isterseniz bu koleksiyonu burada görebilir, yılbaşına özel yapılan mat camlı, ahşap çerçeveli, sertifikalı, arşivsel pigment baskıları, 31 Aralık 2022 tarihine kadar bana ulaşarak satın alabilirsiniz. Diğer fotoğraflarımı da her zaman olduğu gibi Galleries menüsünden görebilirsiniz.

Sorularınız veya kurumlar için toplu alım talepleriniz olursa 0532-436 00 77 no'lu telefonumdan veya e-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

2023’ün hepimize sağlık, mutluluk ve şans getirmesi dileğiyle…

Ali Kabaş

0532-436 00 77
[email protected]
www.alikabasartist.com
www.alikabas.com
linktr.ee/alikabas
Reflections of DalyanBackwashGolden HornCloud BaseAt the PergamonTrams in BeyogluOlive TreeLightning Strike over BosphorusTitan TriggerfishHovering TurtleParrotfishBlack and White Snapper