Değerli Sanatsever Dostlar,

Bir yılın daha sonuna geliyoruz. Hem dünya hem de Türkiye için oldukça yoğun bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Sevinçler, üzüntüler, mutululuklar ve umutlarla dolu bir yılı uğurlarken, yeni yıl koşturmacaları, dilekleri ve beklentileri de yavaş yavaş hissedilmeye başlandı.

Sanat etkileşimi pandemi süresince oldukça sekteye uğrasa da birçok sanatçı için değerli bir üretim süreci yarattı. 2021’in ikinci yarısı, ilk yarısına göre daha hareketli ve özlediğimiz eski günlere dönüyormuşuz gibi geçti.

Yeni yıl arifesinin en heyecanlı ve keyifli zamanı da şüphesiz hediye seçimleri. Şayet bu hediye kişiye özel düşünülmüş bir sanat eseri olursa çok daha anlamlı ve iz bırakan bir hediye oluyor şüphesiz. Geçen sene başladığım yılbaşına özel hediye fotoğraf seçkisine geçen yıl gelen yoğun talep üzerine bu sene de devam etme kararı aldım.

İster kişisel ister kurumsal hediyeleriniz için olsun farklı ve kalıcı bir hediye vermek isterseniz bu sene için oluşturduğum seçkiyi bu sayfalarda görebilir, yılbaşına özel yapılan mat camlı, ahşap çerçeveli, sertifikalı, arşivsel pigment baskıları, 31 Aralık 2021 tarihine kadar özel fiyatlarla bana ulaşarak satın alabilirsiniz. Diğer fotoğraflarımı da her zaman olduğu gibi Galleries menüsünden görebilirsiniz.

Sorularınız veya kurumlar için toplu alım talepleriniz olursa 0532-436 00 77 no'lu telefonumdan veya e-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

2022’nin hepimize sağlık, mutluluk, şans ve bereket getirmesi dileğiyle…

Ali Kabaş
OPEN EDITION FOTOĞRAFLARLIMITED EDITION FOTOĞRAFLAR