Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim!

Bu yılbaşında hediyeniz özel ve farklı olsun ister misiniz? Bir sanat eserinden daha kalıcı ve anlamlı ne olabilir ki!

Değerli Sanatsever Dostlar,

Hepimiz için zor bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Hem pandemi süreci hem de bu sürecin neden olduğu sorunlar ülkemizi ve dünyamızı derinden etkiledi. Diliyorum ki bu dönem yeni yıl ile birlikte azalarak sona erer ve 2021 yılı hepimize sağlık, mutluluk ve bereket getirir.

Yeni yıla girerken sevdiğimiz, değer verdiğimiz yakınlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve iş arkadaşlarımıza hediye alma telaşı da yavaş yavaş başlıyor.

Özel bir şirkette çalışan üst düzey yönetici arkadaşım geçen hafta beni aradı. Her sene özel müşterilerine aynı tip hediyeler verdiklerini, bu sene farklı, kalıcı ve düşünülerek seçilmiş bir hediye sunmayı arzu ettiklerini, bu nedenle de benim fotoğraflarımdan küçük bir seçki yapmak istediğini belirtti.

Fotoğraf koleksiyoneri bir dostum, “Fotoğraf evimden dışarıya açılan bir pencere benim için” demişti. Hediye vereceğiniz kişinin oturma odasında, çalışma odasında, ofisinde başka dünyalara açılan, aynı zamanda sizin gözünüzden kendisini yansıtan farklı, kalıcı ve ömür boyu hikayesi olan bir hediye anlamlı olmaz mı?

Şayet cevabınız evet ise 2021 yılbaşı hediyeleriniz için sanat fotoğraflarımdan özel bir seçki yaptım. Bu seçkiyi bu sayfalarda görebilir, yılbaşına özel yapılan mat camlı, ahşap çerçeveli, sertifikalı, arşivsel pigment baskılarını 31 Aralık 2020 tarihine kadar özel fiyatlarla bana ulaşarak satın alabilirsiniz. Diğer fotoğraflarıma da her zaman olduğu gibi Galleries menüsünden ulaşabilirsiniz.

Hediye olarak sanat fotoğrafı seçerken yararlanabileceğiniz üç kısa tavsiyem var;
  1. Hediye vereceğiniz kişiyi tanımanız avantaj sağlıyor. Nasıl bir kişiliği var? Giyiminde, nasıl bir tarzı var, hobileri neler, nelerden hoşlanır? Buna göre bir hediye seçimi çok anlamlı olacaktır.
  2. Evlerinin veya ofislerinin nasıl dekore edildiğini göz önünde bulundurun. Modern mi klasik mi, minimalist mi veya rustik mi? İpucu olarak kullanabilirsiniz.
  3. Güzel bir fotoğraf her yaşta kişiye hediye edilebilir mi? Kesinlikle evet. Önemli olan kişiye uygun fotoğrafı seçmektir.
Fotoğraflar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 0532-436 00 77 no'lu telefonumdan veya e-mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

2021’in hepimize sağlık, mutluluk, şans ve bereket getirmesi dileğiyle…

Ali Kabaş
OPEN EDITION FOTOĞRAFLARLIMITED EDITION FOTOĞRAFLAR